Wykluczenie Cyfrowe - Urząd Gminy Wejherowo

Ankieta dla mieszkańców powiatu wejherowskiego.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu wejherowskiego do wzięcia udziału w naszej ankiecie. Jej wypełnienie zajmie jedynie ok. 2-3 minuty. Informacje zamieszczone w niniejszej ankiecie są niezbędne do przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie w ramach Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, który ma na celu wsparcie otwarcia przez mieszkańców naszego powiatu własnej działalności gospodarczej poprzez udzielenie bezzwrotnej dotacji inwestycyjnej oraz cykl szkoleń, przygotowujących do funkcjonowania w biznesie. Warunkiem realizacji projektu będzie uzyskanie dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Ankieta ma charakter anonimowy, jednak w przypadku wyrażenia zainteresowania otrzymaniem dotacji inwestycyjnej na rozpoczęcie działalności gospodarczej prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, w celu umożliwienia informowania przez Starostwo Powiatowe w Wejherowie potencjalnych beneficjentów o możliwości ubiegania się o taką pomoc (opcja dobrowolna). Termin wypełniania ankiet to 31 marca br.