VII Samorządowe Regaty Województwa Pomorskiego - Urząd Gminy Wejherowo

VII Samorządowe Regaty Województwa Pomorskiego

VII Samorządowe Regaty Województwa Pomorskiego (3)

9 czerwca na wodach Zatoki Puckiej rozegrano VII Samorządowe Regaty Województwa Pomorskiego o Puchar Marszałka Mieczysława Struka. W tym roku na starcie stanęło 13 załóg reprezentujących pomorskie samorządy. Podobnie jak w poprzednich latach, wśród uczestników regat nie zabrakło także pracowników Urzędu Gminy Wejherowo, którzy dzielnie walczyli o miejsce na podium.

Na starcie naszych zawodników przywitał Zastępca Wójta Gminy Wejherowo Maciej Milewski, życząc im pomyślnych wiatrów i sportowej rywalizacji. Obecność Zastępcy Wójta niewątpliwie dodała naszym reprezentantom jeszcze większego animuszu, którzy rywalizowali jak równy z równym z bardziej doświadczonymi przeciwnikami. Ostatecznie załoga w składzie: Piotr Aschenbrenner (sternik), Marcin Toczek i Piotr Hebda, zajęła czwarte miejsce niewiele tracąc do podium. Serdecznie gratulujemy znakomitego startu i trzymamy kciuki za jeszcze lepszy rezultat w przyszłorocznych regatach!